Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.06.2018, 15:20   #73
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez warzelnik Podgląd Wiadomości
Cześć wszystkim ,
potrzebuję kupić napęd pod usb, nie musi być slim, może być nawet z dodatkowym zasilaniem . Mam dużo danych wypalonych na LG GSA-H42N (2006 r) i na jeszcze starszym sprzęcie. Dane z cd-r i dvd+r chcę przejrzeć i ewentualnie skopiować na inny nośnik. Być może czasem wypalę audio i chciałbym aby płytka grała na starej wieży. Poprzednie zwykłe napędy nie zawodziły (cd-r grają do tej pory). Poradzicie panowie ? Istnieje taki napęd jakiego potrzebuję, czy muszę korzystać ze starego komputera z "normalnym" napędem?
Z góry dzięki, za rady.
Szczerzę to jeżeli masz stary komputer z "normalnym napędem " to nic więcej do szczęścia nie trzeba ...
W większości nowe konstrukcje slim USB bardzo przeciętnie się sprawują lub słabo.
Nowych modeli konstrukcji 5.25 USB nie ma i nowych nie kupisz...
Używane to zawsze ryzyko "trupiarni"
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post