Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.06.2018, 21:03   #78
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez warzelnik Podgląd Wiadomości

Dzięki. Nawet taki adapter - nie pamiętam czy Unitek - pożyczyłem od znajomego kilka dni temu do podłączenia dysku. Że nie przyszło mi do głowy przetestować LG GSA-H42N. Do kopiowania po IDE jest idealny, tylko czy wypalać można, czy przykładowo Nero zobaczy napęd ?


Nie powinno być żadnego problemu z tym napędem we współpracy z Unitek również w zapisie NERO \ ImgBurn - przynajmniej u mnie na tych konstrukcjach LG GSA-H42\H44\Plextor PX-810UF wszystko działa przy podłączeniu pod kontrolerem USB prawidłowo .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post