Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.06.2018, 17:36   #40
johnyDRZ
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 19.06.2018
Posty: 4
johnyDRZ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To mój pierwszy post na tym forum i wypada się przywitać - także witam wszystkich
Od razu uprzedzam że jestem trochę zielony więc gdybym zadał głupie pytania to proszę on wyrozumiałość

1. Odnośnie wypalania CD. Podane jest aby wartość błędów C1 nie powinna być wyższa niż 50. W programie mamy: średnio, maksimum i całość. Rozumiem że liczba 50 nie powinna być większa w polu maksimum? Bo w polu całość to są przeważnie tysięczne liczby.
2. Mam 3 napędy, jeden w laptopie TS-L633J D500, i 2 zewnętrzne podłączane przez przejściówkę. Stary lite-on SHM-165P6S port ATA, oraz właśnie przed chwilą doszedł do mnie samsung Sh-244GB port SATA. Problem jest taki że tylko lite-on pokazuje jakiekolwiek błędy c1/c2, napęd z latopa oraz samsung nie pokazuje żadnych (wszystkie wartości 0, jakość płyty 100). Czym to może być spowodowane? Wykluczam winę przejściówki USB-ATA/SATA bo napęd w laptopie też tych błędów nie pokazuje.
3. Wiem że ocena jakości nero "nie jest wyrocznią", jednak jaki jest próg w którym wiemy że płyta jest całkiem dobrze wypalona 90? 95? Czy po prostu nie patrzyć na ocenę tylko na ilość C1/C2, i jeżeli C1 jest poniżej 50 a C2 zero to będzie ok?


Wypalane płyty mają trafiać do mojego poczciwego PS1 i nie chciałbym go katować źle wypalonymi płytami. Kupiłem większą ilość JVC pro silver Taiyo Yuden Japan i mam nadzieję że nagrane na nowym sh244 który jest tutaj tak zachwalany będą całkiem niezłej jakości
johnyDRZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post