Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.06.2018, 18:46   #11
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Ok. Czyli to raczej coś na przyszłośc - w sensie od dzisiaj robię tak, a tak.. Nie wiem czy mi się to sprawdzic jednak do domowych potrzeb - ja mam pełno katalogów, tworzonych przez lata i odtwarzanie ich wszystkich na serwerze.. Pomyślę nad tym, ale nie wiem czy tu akurat nie zostaę przy stałym rozwiązaniu. Dostępu do maili z zewnątrz na potrzebuję, na komputerze mam ustawione kopie - lokalne i na chmurze, więc poczta jest też dość bezpieczna. Nie jestem uzależniony od netu czy działania serwera pocztowego.. Może i rozwiązanie stare, ale ja pod pewnymi względami takie jeszcze lubie.

Na teraz interesuje mnie więc głównie czy mogę zrobić tak, żeby program pocztowy ściągał tylko wybrane katalogi, czy też bardziej wybranych nie ściągał - żeby móc oddzielić jedną zewnętrzną skrzynkę od drugiej, gdzie obydwie będą obsługiwane przez gmail.
To jak zostajesz przy pop3 to się da...
1. Oddzielne konto gmail podpiete pod program pocztowy
2. Konto też podpiete pod program pocztowy, a nie pod gmail
3. SPAM filtrować oddzielnym programem np. ESET'em

Inaczej się nie da
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post