Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.06.2018, 21:24   #8
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez SmartTech Podgląd Wiadomości
Rozumiem że program do robienia pena butowalnego szybko kasuje ale też nadpisuje swoimi plikami ale nie mogę mieć pewności że coś nadpisał tak że pliki które tam wcześniej były będą nie do odzyskania lub uszkodzone, pen butowalny dużo nie waży więc nikłe są szanse że nadpisał mi wszystko.
Robiłem testy i kilkukrotnie tworzyłem pena butowalnego aby wejść do DOSu aby uruchomić jakiś stary program dosowy.
Bootowlalny pen był robiony wiele razy, ze względu że nie mogłem zrobić czegoś w UEFI ale to już nie jest ważne. Interesuje mnie w tym momencie bardziej rachunek prawdopodobieństwa, na ile pen mógł być wymazany lub na ile pliki zostały uszkodzone szczególnie od Kee Pass
Prawdopodobieństwo wynosi 0,0001%, że dane z pena znikły bezpowrotnie, zaś 99,9999, że dane da się odzyskać przez profesjonalną firmę tym się zajmującą (na poziomie 80%) i 80% szans na odzyskanie domowymi sposobami 65% danych - bez potrzeby wysilania się - pomijam kwestie czy dane będą czytelne i w pełni kompletne
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post