Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.07.2018, 17:01   #1
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,912
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Kupno sprzętu grającego

Szukam sprzętu go słuchania muzyki (razem z sąsiadami )
Na ten zaszczytny cel chcę przeznaczyć 600 zł (chyba że będzie coś 5x lepszego to dołożę stówkę) i w grę wchodzą tylko używane propozycje.

Jako że muzyki i innej sieczki słucham w 99% z nośników fizycznych potrzebny mi stara dobra wieża z odtwarzaczem CD, magnetofonem, tunerem i wzmacniaczem. I tutaj sprawa rozchodzi się o to, co wybrać?
Na pewno wzmacniacz musi mieć przynajmniej 30-40W na jeden kanał, w zestawie musi być korektor (czy inne systemy ulepszania dźwięku), magnetofon musi być sterowany "miękką" mechaniką i miło by było gdyby miał autoreverse. Wszystko sterowane z pilota (warunek konieczny). I raczej większe niż mniejsze.

Jeśli chodzi o dźwięk to jestem zwolennikiem energicznego grania, z wykopem i takiego też oczekuję od sprzętu.
Teraz w pokoju stoi Panasonic SU-CH40 i chciałbym kupić coś w tym rodzaju tylko że lepsze. Mój egzemplarz ma zajechany prawie na śmierć magnetofon, CD przerywa przy płytach kopiowanych a w jednym z głośników połowa zawieszenia odpadła, reszta trzyma się na słowo honoru
Pilot jest koniecznie potrzebny bo muzyki słucham siedząc na łóżku naprzeciwko wieży i jakbym musiał wstawać za każdym razem kiedy chce zmienić kawałek czy pogłośnić to by mnie szlag trafił

Na aukcjach jest sporo sprzętu Technics i Sony, obie firmy kojarzą mi się raczej z dobrej jakości produktami ale nigdy nie wiadomo. Ich plusem jest to że są sprzedawane w pełnych zestawach razem z głośnikami, taśmami i pilotem więc nic dokupywać nie trzeba. Chodzi mi m.in. o modele Technics CH505, EH600, Sony MHC-3600 i podobne z tych serii.
Może macie też inne propozycje, marka nie ma większego znaczenia, byleby spełniało kryteria.

Zastanawiam się czy dobrym dealem byłoby kupno samej wieży a głośniki osobno? Co myślicie?
Generalnie z zakupem nie mam się co śpieszyć, planowo dokonam go koło sierpnia więc mogę spokojnie patrzeć na aukcje i wybrać najlepszą opcję

Pozdrawiam i dzięki za wszelkie rady
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online