Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.07.2018, 17:05   #15
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,700
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez DejaVu Podgląd Wiadomości
Miałem monitor LG flatron 22'' i tam też głosu nie było(nie miał głośników) i aby ten głos był to trzeba było mieć podpięte pod konsolę kabel hdmi i component jak miałem xbox360 to tam podłączałem tylko jeden standardowy kabel ,nie pamiętam jaki był w zestawie? Głośniki mi nie są potrzebne bo jestem niedosłyszący , ja odbieram w mono i to kiepsko ,na lewe słyszę 50% a prawe 3% tak więc zawsze używam słuchawek , bo jak bym nawet zrobił głos na maxa to zależnie od pomieszczenia słyszę ale nie rozumiem dlatego też czy te głośniki są czy ich nie ma to nie jest ważne , i tak monitor/tv stać będzie na biurku i będę zależny od długości kabla słuchawkowego, mam 50lat i do czytania też okulary by się już zdały , nie gram co dzień , wypaliłem się już ,chociaż czasem w nowość bym zagrał , pc głównie używam do neta , bo tv nie oglądam, czytam co na świecie się dzieje i tyle, nowy monitor kupił bym z tego względu , żeby zagrać w kolejną część The Last OF US mam możliwość pożyczenia ps4 Tak więc nie pali mi się , ale kaska jest to można coś kupić.
Bierz TV

Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Co ty za herezje prawisz - np. mój Asus ROG PG348 bez problemu współpracuje z konsolą i głos jest... pomijam kwestie jakości tego głosu... ale jest

Musiał by kupić naprawdę starocia by nie było... głosu... a nawet wtedy może po s/pdif podpiąć głośniki lub amplituner
Malo zes panie widzial jeszcze
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post