Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.07.2018, 19:02   #11
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Też się o to martwię, choć z drugiej strony zmieniarka to duży komfort.
Słyszałem że najbardziej niezawodne są takie gdzie wyjeżdża cały "talerz" z płytami. Wszystkie modele u mnie w mieście to EH500, chyba że jakis EH600 pojawi się. Wg. specyfikacji EH600 ma zmieniarkę na 5 płyt, ale jest ona rozwiązana tak że masz jedną tackę i jakiś pojemnik na te płyty... Nie jestem za bardzo przekonany do tego rozwiązania, ale może ono jest OK.
5 płyt.
To sporo.

Jeśli chodzi o Technicsa to znalazłem tylko takie coś:
https://www.youtube.com/watch?v=tK_ZZaW-T7s.
Jest to SA-EH790, ale nie sadzę aby zbytnio kombinowali
i w innych sprzętach był inny system.


Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
A próbowałeś może nie podbijać basu na EQ tylko włączyć samo podbicie? W Panasonicu czasami robię podobnie jak mam za dużo basu i wtedy jest lepiej.
Ja mam swój zestaw na 12m2 i jest całkiem OK, gdy siedzę na łóżku naprzeciwko wieży bas jest o wiele lepszy, kwestia żeby mieć przestrzeń na rozstawienie tych głośników by muzyka była rzeczywiście w stereo.
Pobawię się jak będę miał czas. Dzięki.

Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
W kwestii pasków mam już sprawdzony sklep od tego ale dzięki za adres
Myśle że wymiana samych pasków raczej nie jest trudna, chyba że trzeba odlutowywać wszystko to może być problem.
Już nie pamiętam, ale chyba jakby dało radę założyć nowe, bez odlutowywania,
to zrobił bym to sam.
Ale mogę się mylić.
Jak będę miał czas to mogę odtworzyć kaseciaka i zrobić zdjęcie.

Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Pojawiły się też sprzęty z tej drugiej serii (CH505, CH610, CH730), je też chcę sprawdzić
Daj znać jak na coś się zdecydujesz.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post