Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.07.2018, 09:43   #13
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,912
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
@Arepo Twoja wieża jest podobna do modelu CH-505 i ma bardzo ciekawe kolumny w komplecie Z tego co wiem w moim Panasonicu nigdy nie był wymieniany laser a czyta nawet kopiowane płyty, choć lubi przeskoczyć przy wysokiej głośności. Seria CH wygląda na "poważniejszy" sprzęt niż EH która wygląda bardziej efektownie, ale wiadomo że przy ocenie sprzętu audio ważniejsze są uszy niż oczy.

Oczywiście przy odbiorze osobistym wytestuję dokładnie wszystkie funkcje, nie jestem jeleniem żeby tyle kasy przepuszczać na coś co nie działa.

Cytat:

Deck'i różnią się systemami Dolby, przeważnie mamy "B NR" i to spokojnie wystarcza. Najważniejsze, że nagrane z nim kasety można bez problemów słuchać na urządzeniach bez żadnego systemu redukcji szumów. Nie warto dopłacać do czegoś lepszego, bo i tak słuchanie kaset obecnie to nisza jakich mało.
Ja się bardzo wkręciłem najpierw w słuchanie kaset a potem w nagrywanie
Pewnie dlatego że mam z nimi do czynienia od dzieciństwa i nie wydają mi się tak obce jak większości ludzi w moim wieku. Ten Panasonic nagrywa w miare dobrze, ma Dolby B, ale w którymś Technicsie jest cała kalibracja taśmy - to musi być jakość wtedy
Mam dużo chromowych Sony UX-S i parę dobrych TDK więc zrobię z nich użytek.
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post