Dyskusja: Google Yeti
Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.08.2018, 06:19   #8
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Oczywiscie ze specjalnie

A serio to nie wiem co się stało, z którąś aktualizacją iOS zaczęło się tak dziać. Gdybyśmy jeszcze mieli aktualną wersję forum (4.2.0, podczas gdy pracujemy na 3.8.11) to mógłbym szukać przyczyn problemu, ale póki co wychodzi na to że ja jestem najbardziej aktualny i to vBulletin robi cyrki.

@MajsterPopsuj - to i tak jest przyszłość wygodnego grania i ludzie to wybiorą, tak jak zrobili z oglądaniem filmów i słuchaniem muzyki. Jest pewien procent który kupuje płyty lub kradnie MP3 z Internetu, ale reszta płaci za streaming i słucha bo to wygodne i tanie. Podobnie jest z BluRayami i MKVami gdzie po drugiej stronie stoi Netflix, Showmax i reszta brygady. Chodzi o wygodę i brak konieczności kombinowania - włączam i mam. Z grami też tak będzie. A lepsze jest $20 za nieograniczony dostęp (gram w co chcę!) niż 240 PLN za jedną grę, co nadal uważam za absurd.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post