Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.08.2018, 12:41   #22
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez D.K. Podgląd Wiadomości
A jakie odtwarzacze sobie radzą? mam Samsunga M8500 , ponad 100 oryginałów płyt UHD oraz ... 3 młodych ludzi(3-5-11 lat) którzy pod moją nieobecność też chcą coś obejrzeć. Materialistą nie jestem ale wolał bym żeby w niektórych pudełkach były kopie zapasowe filmów.Zrobiłem ich kilka ale mój odtwarzacz ich nie widzi,na kompie oczywiście płyty działają bez problemu.
Rozważam zakup drugiego odtwarzacza UHD,ten mój sprezentuje synowi-tylko jaki kupić?
Samsung UBD-M8500 4K \ Samsung UBD-M9500 4K w serwisowce mają info --UHD BluRay tylko UHD BD-ROM ....koniec kropka ...

Sony,LG przycinają się na BD-R TL 100GB a BD-RE TL 100GB nawet nie rozpoznają ...

Najnowszy z serii Panasonic DMP-UB820 też już podobno nie widzi żadnych BD-R TL 100GB \ BD-RE TL 100GB ...

Pozostaje "zmajstrować " kompa do UHD....
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post