Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.08.2018, 13:24   #799
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,860
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie wiem czy warto i czy się da znaleźć taniej, ale w pleju za 25pln brutto masz wszystko no limit, plus jakaś gówniana TV. Nie włączają ci dziwnych usług za które po miesiącu każą płacić itp. Na telefonie możesz wybierać nadajniki dowolnego operatora gdy słabnie zasięg.
Parę razy podchodziłem do plusa, ale ich oferty zawsze były dla mnie niepojęte. Resztę operatorów przerobiłem.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post