Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.08.2018, 20:04   #800
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Nie wiem czy warto i czy się da znaleźć taniej, ale w pleju za 25pln brutto masz wszystko no limit, plus jakaś gówniana TV. Nie włączają ci dziwnych usług za które po miesiącu każą płacić itp. Na telefonie możesz wybierać nadajniki dowolnego operatora gdy słabnie zasięg.
Parę razy podchodziłem do plusa, ale ich oferty zawsze były dla mnie niepojęte. Resztę operatorów przerobiłem.
Gdzie ty w play taką fajną ofertę widzisz...

30 zł na start, 5 GB neta, sms płatne 0,19 zł... lipa po całości - mowa o ofercie solo... a nie rodzinnej...

Już lepiej uderzać w Virgin Mobile albo Premium Mobile albo innego operatora wirtualnego...

Nadal jak ktoś nie chce mieć z wirtualnymi operatorami do czynienia... jak ja, to oferta na kartę bije każdy abonament na głowę...
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post