Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.08.2018, 20:33   #985
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,274
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez SpeedFreaK Podgląd Wiadomości
Trzeba se chyba klimatyzator w koncu zakupic...
Zawsze chciałem wyrażać głośne zdumienie, że ludziska w Polsce rzadko takie w domach mają, ale byłaby to hipokryzja, bo ja też nie mam Ale warto, to nie jest dziś wielki wydatek, a potem na największe upały jest jak znalazł.

Sporo osób boi się kosztów, ale przecież dni w roku kiedy klimy naprawdę brakuje jest co najwyżej 15-20, co przy koszcie prądu ok. 3 zł na dobę daje 60 zł rocznie. Jak się chce ustawić na cały ciepły sezon na 21 stopni to oczywiście można to śmiało liczyć x5, ale po co włączać chłodzenie jeśli temperatura wynosi np. 23-24 stopnie?
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post