Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.08.2018, 11:22   #10
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez A youkai of love Podgląd Wiadomości
Tak, pierwsza BD, nie wiem, prawdopodobnie czysta, siedzi w kompie a komp (jak wyłączony) pod koczykiem, żeby się nie kurzył. Czy stabilne? Pewnie tak, DVD i CD wypalają się poprawnie na tych kablach. W kontrolerach i w systemie na pewno nie, stery, być może, chociaż jak to mówią, reszta działa. xD


Podejrzewam, że na pewno poleci na test/czyszczenie, kurz wredna menda wejdzie wszędzie.
CD i DVD to inna bajka ... Największa moc lasera BD jest potrzebna właśnie do BD-R DL 50GB.... Sprawdź kable i wtyczki dokładnie .
Uaktualnij stery do chipsetu i sterowników SATA i przetestuj zapis x2 ...
Ja dostępny jestem w PL od ~ połowy września
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post