Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.08.2018, 08:50   #91
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Są też ZG50C ale baardzo rzadkie i trudno dostępne. Może kupie coś z Technicsa. Też słyszałem i kolumny chcę kupić podobne albo słabsze (koło 30-40W na kolumnę). Ewentualnie jakieś inne firmy, muszę poszukać.



W ogóle wydaje mi sie że ten wzmacniacz ma więcej niż 80W, wieża miała 70W (2x35) i była cichsza o najmniej 10db na tych samych głośnikach
(w sensie: w Panasonicu/Technicsie jest skala głośności wyskalowana w -db i -40db w tym sprzęcie to mniej-więcej -30db w tamtej wieży). Połowy głośności nawet nie przekroczyłem jeszcze z uwagi na te głośniki ale myślę że nawet nie będę miał zbyt często potrzeby. Pobór mocy 220W Gdzie moja wieża miała koło 130.






Z tego co czytałem w internecie to produkty Technicsa są ogólnie uznawane za niezawodne, mam nadzieję że tu też tak będzie.

A co do tej klasy wygląda na to że to marketing, ale się nie przejmuję skoro gra. Myślałem szczerze, że to coś ważniejszego


Jak kupie kolumny to teĹź sie pochwale


ale, że co

__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online