Dyskusja: LG BE16NU50
Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.08.2018, 04:58   #30
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez kmicic1 Podgląd Wiadomości
Dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź. Niestety sposób opisany w podanych wątkach przekracza moje umiejętności posługiwania się komputerem (PESEL 60+). Czy jest ktoś, kto zrobiłby to dla mnie komercyjnie?

Jeżeli masz gwarancję na sprzęt to demontaż i montaż obudowy USB prawdopodobnie spowoduje utratę gwarancji .
Ja na końcu świata , jak wrócę do PL to można by było pomyśleć o zmianie firmware ..ale czort go wie kiedy wrócę .
Może ktoś jeszcze inny na miejscu da radę Tobie to zrobić ?
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post