Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.08.2018, 17:04   #16
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
Z portami jest ten problem, że zajmują kupę miejsca. Dziś na płytce cartridge'a do NES można zmieścić telefon... I ja np. chciałbym konsolę Nintendo z e-sklepem, z grami na NES/SNES/GB/GBC/GBA - byle by tylko Nintendo w ogóle starało się pozyskiwać licencje i nie windowało absurdalnie cen (słyszałem że SMB z NESa kosztował 10zł na VC... + oczywiście bez blokad regionalnych i gry przypisane do konta, a nie konsoli...). Sądzę, że zakasowałoby to te wszystkie retrony5 i inne tego typu wynalazki.

Swego czasu kupowałem gry na PSX na PSS. Ale co mi po kilkunastu tytułach jak większości nie ma w Europejskim PSS, jak i wielu gier w ogóle nie ma w tym sklepie. Ceny były ok bo ~9zł za grę jedno płytową, 18 za dwu itd. (absurdalny, chamski przelicznik tak BTW). Na dodatek w te tytuły mogę zagrać na PS3 i PSV, ale już na PSP nie bo odcięli ją od sklepu. Więc pewnego dnia zabiją także PS3 i PSV (póki co tylko chyba P+).

Pomijając problemy regionalizacji, mnie np. brakuje:
  • Asterix: The Gallic War
  • Breath of Fire III
  • Bugs Bunny: Lost in Time
  • Duke Nukem 3D: Total Meltdown
  • Exhumed (Power Slave)
  • Gran Turismo
  • Gran Turismo 2
  • Heart of Darkness
  • Lunar: Silver Star Story Compelete
  • Lunar 2: Eternal Blue Complete
  • Medievil 2
  • Mega Man X6
  • Need For Speed III: Hot Pursuit
  • Sheep, Dog 'n'€™ Wolf
  • Soul Blade
  • Star Ocean: The Second Story
  • Tales of Destiny
  • Tales of Eternia (Tales of Destiny 2)
  • Tenchu: Stealth Assassins (Shinobi Gaisen/Hyakusen)
  • Tenchu 2: Birth of The Assassins
  • Valkyrie Profile
  • Vigilante 8
  • Wipeout 2097
  • Wipeout 3: Special Edition
W takim układzie piractwo jest niepomiernie bardziej atrakcyjne bo ani mi nikt nie odetnie dostępu do kupionych treści, ani nie mam żadnych ograniczeń co do platformy. Każdą grę i jej save'y mogę użyć na czym tylko zechcę.
Testowałeś ten emulator z:
- LittleBigPlanet
- Rechet & Clank

Jak tak - to grywalne są te tytuły - czy nadal kaszana?
Czy radzi sobie z oryginalnymi płytkami od PS, czy trzeba kombinować z iso?
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online