Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.09.2018, 09:53   #1
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
TV+AMPLITUNER+CD+BDR

Hej

Mam problem z prawidłowym podłączeniem i skonfigurowaniem kina domowego.

Załóżmy ,że mam nieskończoną dostępną ilość przewodów HDMI
2.2, światłowodów , coaxialnych , 2xRCA-2XRCA itd

I teraz mam
Telewizor KD55XE8599
Amplituner STR DN860
CD DVP-S725D ten odtwarzacz służy tylko do słuchania płyt CD
BDR UBP-X800

Do telewizora mam podłączona kablówkę.

Jak podłączyć to z sensem , którym kablem w które gniazdo itd
Walczę z tym od monumentu zakończenia remontu mieszkania i krew mnie zalewa.

Większość działa ale nie ma dźwięku z tv na kinie wiec lipa z netflixem youtubem itd

W tej chwili mam tak

TV mam podłączony za pomoca hdmi z BDR UBP-X800, BDR UBP-X800 z amplitunerem coaxialem [ filmy muza w 5.1 działa itd ]

CD DVP-S725D mam podłączony z amplitunerem 2xRCA-2XRCA - działa [ wiem że analogowo - zastanawiam się czy nie lepiej optyczny ]

TV z amplitunerem mam podłączony światłowodem i kiedyś dzwiek był teraz lipton

- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online