Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.09.2018, 14:48   #727
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kwestia szczęścia i gustu

zaczynałem na Quantum Firebal :-)
potem Seagate Medalist

czarne Samsungi ATA

i Samsungi na SATA ale one w trybie AHCI cykały dziwnie podczas gaszenia kompa

i od ponad 10lat tylko WD BLACK mam od 1TB do 4TB najstarszy ma prawie 8lat. kondycja jak nowy.

teraz mam zamiar kupić WD GOLD 8TB ale szukam wersji z 256MB cache ale wszyscy maja tylko 128MB
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post