Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.08.2001, 16:55   #47
Adam Bell
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Jerry (24-08-2001 13:16):
Drugij tir nie zwinetsa Czeska mafija tylko Rossija Mafija czili ja i Wania. Za eta pomilke to Adasiu obojetsa gdie ty żywiotsa już nie żyjotsa.
Wiem, wiem, przeżyłem kilka zamachów, między innymi koło mojego domu wybuchł motocykl-pułapka, a listonosz próbował mnie udusić paskiem od torby z listami, ale nadal żyję i donoszę o odkryciu japońskich naukowców.

Okazało się, że zielone płyty cd-r są jadalne. Eksperymentowi poddano stu zdrowych Amerykanów, których podzielono na trzy grupy. Każda grupa przez miesiąc żywiła się wyłącznie płytami cd-r innego koloru. Po miesiącu okazało się, że wszyscy ochotnicy, którzy odżywaili się płytami innymi niż zielone, zeszli śmiertelnie, natomiast u osób spożywających płyty zielone zanotowano wzrost wagi ciała o 10kg (płyty 650MB) i 12kg(płyty 700 MB), z wyjątkiem zielonych płyt esperanza, po spożyciu których kilku ochotników podjęło skuteczne próby samobójcze.

Początkowo sądzono, że w ten sposób zostanie rozwiązany problem głodu w Afryce, jednakże po tygodniu od zakończenia eksperymentu, u ochotników zauważono niepokojące zmiany w psychice - Wszyscy, co do jednego porozkręcali swoje komputery i zamknęli się w środku, grożąc, że targną się na swoje życie przy każdorazowej próbie wydobycia ich stamtąd. Z pomocą przyszła dopiero firma LG, znana z produkcji najlepszych i najbardziej niezawodnych nagrywarek i wyprodukowała dla nich pomieszczenia mieszkalne w kształcie cd-rw (skala 100:1), do których dostęp uzyskuje się po naciśnięciu przycisku "eject". Ochotnicy pozamykali się w środku i są do tej pory hospitalizowani, jako antidotum podawane im są taśmy z magnetofonów szpulowych, porprawy jednak nie odnotowano i nie zanosi się, żeby miała nastąpić.

źródło [Computer World]
  Odpowiedz cytując ten post