Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.10.2018, 20:47   #20
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
A ja żałuję że tak późno tutaj do Was trafiłem... Podziękowania dla Beriona, którego darzę olbrzymią sympatią i szacunkiem choćby za jego wkład tutaj. Właściwie jestem tutaj dzięki niemu. Machnąłem mały wpis na DP jakiś czas temu o tym co gryzie zbieranie konsol... i powiedzieć mogę tylko tyle, że póki znajdują się tacy zapaleńcy jak my to jest nadzieja, ale to prawda... może nie gasimy światło... ale wypala się knot. Retro nie tyle się zmienia bo zmieniają się sposoby dystrybucji chociażby, ale coraz bardziej korodują fundamenty. A ich zastąpić się nie da. Nie miałem kiedy przetestować AIO, i dla tego mnie zastanawiało czemu akuratnie płyta jako nośnik. Dzięki za odpowiedzi.

BTW... ja też poprosił bym o jakieś wskazówki do tego Xboxa/gotowca. Powiem tak ... udało mi się uzbierać jakąś tak kolekcję konsol. Niestety w wielu przypadkach nie wykorzystuję ich pełnych możliwości, choć tutaj górują braki czasu a nie chęci aby pozbierać materiały i do nich przysiąść. (taka prawda że jak już przychodzi dziecko na świat to największe pasje trzeba na bok odłożyć, i cieszyć się choćby z godzinki................................... w tygodniu.) Więc smutne że weekendowy ze mnie scenowiec... choć chyba nie zasłużyłem by tak o sobie mówić. Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 11.10.2018 o godz. 20:58
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post