Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.10.2018, 19:12   #26
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
A mój "Bobo" ma 9 miesięcy, czasami brak mi czasu na wiele rzeczy, ale jak widzę jak rośnie to ja rosnę razem z nim. Można się okłamywać że jak się przejdzie wszystkie gry z jakiejś serii to będzie jakiś tam wyczyn... ale dzień, dwa to przemija... a facetów kształtują wyzwania. Grę zaczniesz od nowa, życia nigdy. Szanuję podejście "no kids, no problem", to też jakieś zdanie, jednakże się z nim nie zgadzam.

Temat konsol i gier bardzo lubię, kiedyś chciałem je nawet je tworzyć. Na pracy licencjackiej ze stworzoną przeze mnie mapą do Jedi Academy na silniku Quake 3 się skończyło. Co do samych gier to już dawno też zauważyłem że dopóki jest z kim dzielić pasje to mają one nadzieję na przetrwanie (BTW... Multiplayer zawsze cieszy bardziej) Bez forów stare konsole w domach nie miały by prawa bytu. Tutaj można zyskać, tylko dzieląc się pełną wiedzą którą się ma.
A samo AIO, nie powiem ... ciekawe zestawienie. Muszę się gdzieś dorwać do instrukcji i konfiguracji samego Free Mc Boota. A później czas na Xbox Classic.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post