Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.11.2018, 09:57   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,373
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez forsaken Podgląd Wiadomości
Gdzie mogę znaleźć ten Stamper Code? Nie bardzo wiem co to jest.
Płyty kupione na tej aukcji:
https://allegro.pl/mitsubishi-bd-r-d...632900013.html
Kupiłem kilka luzem, opakowania nie mam.
Program jak widać na zrzutach Img Burn. Ustawienia domyślne, tak jak były po instalacji, nic nie zmieniałem.
Ustawienia domyślne jakie ustawił program dla BD-Video, tylko prędkość nagrywania 2x.
Te "bzdury" pisał mi sprzedający, nawet w opisie aukcji ma to napisane.

Byłbym wdzięczny za radę czy to wada partii płyt i czy domagać się jednak wymiany płyt.
Stamper Code \ Hub Serial
Kody tłoczni \ partii , przeznaczenia , ustawienia i informacje dodatkowe

Ciężko je odczytać z tych nośników ...
Tu przykładowe umieszczenie kodów ...

-2018-11-08_09-39-48.png

-2018-11-08_09-40-10.png

W Twoim przypadku jeden jest w plastiku wytłoczony na pierścieniu przezroczystym nośnika -bez lupy ciężko odczytać a drugi jest razem z zaprogramowaniem nośnika naniesiony od spodu na początku warstwy nagrywanej .... Jak odczytasz to wstaw je i będzie wszystko wiadomo czy masz japońskie tłoczenie MEI\Panasonic czy testowe , kalibracyjne RITEK Tajwan


LG BH10LS30 dostało w 2012r nawet aktualizację do najnowszych nośników BD-R DL 50GB x6 od Ritek : MID:RITEKDR3 i CMC Magnetic MID:CMCMAGDI6 i Panasonic \MEI MID : MEIRB1 czy VERBATIM MID:VERBATIMf
https://www.cdrinfo.pl/hardware/521-LG-BH10LS30


Nośnik MEIT02 jest opracowany, skonstruowany w 2007r ....a w2008r ukazał się na rynku ... Twój model ma go od początku od pierwszego softu fw 1.00 w obsłudze i nie powinno być żadnych problemów zapisem tego nośnika
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post