Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.11.2018, 19:28   #15
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez A youkai of love Podgląd Wiadomości
Co kto lubi, na weekend z 5 trupów sobie zmontowałem jednego slima, jedynie napęd (shit) wszędzie był martwy, to sobie 'przetestowałem' to cudo i jak? Wszystkie apki wywaliłem, zastąpiłem wersjami najowszymi/stabilnymi (zależy, które lepsze) i tylko straciłem czas, a tak to by była czysta instalacja, wgranie apek do folderu APPS i konfiguracja skrótów także, nie dla mnie, ale arument plug&play do mnie przemawia.
Tu się zastanawiam co autor miał na myśli?
Wgrałeś paczkę dla początkujących i zastąpiłeś aplikację nowszymi\stabilniejszymi wersjami?
Jakimi?
Przecież tam są najnowsze\stabilne wersje, oprócz OPL, który teoretycznie jest wersją testową ale nigdy nie miałem z tą wersją jakichkolwiek problemów.
Więc... o so tu hozi?

Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
A juz na pewno nie ma sensu instalowania SMS's.
Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
Też mnie to dziwi. Przecież w dzisiejszych czasach filmy ogląda się na telefonie, TV lub ewentualnie TV ze streamowanym skądś obrazem. Na dodatek SMS to era SD i starych kodeków. Bezsensu. To wspaniały kawałek oprogramowania, ale przestał być już użyteczny i fajnie mieć go sobie na pamiątkę gdzieś tam w zasobach (np. AIO Project ), ale szkoda miejsca na karcie, na której i tak jego mało na save'y.
Zrobię tak, że wyrzucę SMS, aby nie był na karcie pamięci, ale na dysk (dla FHDB) niech "bedzie".

Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
Podobnie jest z emulacją, która na dodatek nigdy nie była dobra na PS2.
Najlepszy emulator dla PS2 to wg. mnie PicoDrive czyli emulator Mega Drive\Genesis.
Z resztą jest różnie.

Z nowszymi PSMS Reloaded New i FCEUmm-PS2 nie miałem czasu na zabawę, ale chyba coś tam się poprawiło?!

Cytat:
Napisany przez Iskander Podgląd Wiadomości
Aby zaoszczędzić miejsce można wyrzucić SMSa i ten tester kontrolerów. Byle toster obsługuje więcej formatów niż SMS, łącznie ze wsparciem H.264. A to drugie pozornie wygląda na skomplikowany program. Dla, jak to się mówi nowicjusza, jest on niepotrzebny. A każdy kilobajt się liczy.
Zrobiłem 4 wersje, aby można było wybrać co się chce.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:

Ostatnio zmieniany przez Jolek : 28.12.2018 o godz. 14:23 Powód: dodano 4 wersje
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post