Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.11.2018, 23:49   #73
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ja666 Podgląd Wiadomości
Kupiłeś wyprodukowane na Taiwanie czy w Wietnamie?
Jak się sprawują?
czysta_plyta sprzedaje wietnamskie (a skurczybyk w opisie aukcji pisze o Indiach) i nigdzie w internecie (angielskojęzycznym) nie moge znaleźć jakiejkolwiek informacji o takich płytach z Wietnamu.
Z Tokio i Japan mają tyle wspólnego, ile mój atlas na półce.
Już nie ma tej oferty do której były linki .. a były to bardzo dobre Made in Indie od MBI India Sony CD-R Supremas x48 7ATIP\ MID: 97m24s16f

Made in Vietnam \ Tajwan są od Ritek ...
Made in Mexico od CMC Magnetic z byłej tłoczni KODAK
Made in Malezja od Daxon
Made in Indie od MBI India
Made in Austria - już dawno nie niedostępne od Sony Austria
Made in Japan tylko w Japonii do kupienia
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post