Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.11.2018, 10:55   #14348
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,364
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wybraliśmy się wczoraj z Hedgehogusem do Lublina, m.in. na snookera. Zrobiliśmy jakieś 200 z małą górką km, oczywiście większość w trasie, ale przed wyjazdem było kilka km w mieście, po Lbn też się trochę nazbierało. Przy wyjeździe wręcz zasypiałem, więc prowadził Michał, z powrotem miałem ja i jakoś tak od słowa do słowa zrobił się z tego konquest eko-drajwingu

Moim grand caravanem 3.3 w "starym" automacie, o którym pisze się, że wynik 15l/100 w trybie mieszanym to bardzo dobry wynik uzyskaliśmy 9,6l LPG/100 - w zasadzie przy remisie Wskazanie komputera potwierdziło się przy tankowaniu. A najlepsze jest to, że jechaliśmy względnie normalnie, tyle że w małym ruchu i bardzo płynnie...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post