Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.11.2018, 20:35   #89
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,274
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mój Kozak co poszedł do merca już jest w kolejnych rękach, po tym jak teść oddał mi znacznie lepsze clio, niemniej sprzedałem znajomemu, który jeździ nim i nic złego się nie dzieje - a wiem, że dopiero teraz wymienił świece żarowe, więc musiał się trochę nakręcić zapewne. Póki co uważam, że to bardzo fajne aku/ Trochę żałuję, że nie zrobią jakiejś serii "pro" z zapewnieniem lepszych parametrów, bo na razie walczą ceną i skoro im się to udaje, to chciałbym zobaczyć ich modele w poziomie cenowym Bosha/Varty, ale powiedzmy z realną trwałością 8/10 lat, jak konstrukcje sprzed dwóch dekad...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post