Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.12.2018, 20:15   #50
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,455
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
I wy dwoje przeciwko mnie, zdrajcy, dywersanci, jak xp mialem do nie dawna to ze stare i epoka kamienia , i po co komu takie stare sprzety przecie wszystko teraz to chmura , a do sloneczka z wami
Nawet nie dwoje, a więcej. Owszem jest zgroza z utrzymaniem starego sprzętu w idealnym stanie, ale to jednak ta magia sentymenu.... Ta informacja "Możesz bezpiecznie wyłączyć komputer". Mieć na tojeszcze miejsce ehh

Cytat:
Napisany przez A youkai of love Podgląd Wiadomości
Nie ma to jak zagracić się retro sprzętem xD
Ehh... tak jak piszesz, a i nie tylko! Bo można się zagracić, to jedno... ale im więcej sprzętu tym gorzej z czasem który się poświęca każdemu z osobna... a kiedyś problemem był brak środków ehh

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
mam amstrad cpc464 jak ktos jest zainteresowany , odsprzedam
Hmm po pierwsze po ile, a po drugie... nasuwa mi się takie pytanie czy to się uruchamia i co do tego jest. Im starszy sprzęt tym gorzej i trudniej o osprzęt, gry. Tutaj tylko emulacja, a ta nie oddaje klimatu tak jak powinno.

Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
Ponownie bawię się Amigą 1200, nie wytrzymałem bez tego komputera za długo Trudno było kupić sprzęt w dobrej cenie, ale udało się. Zabawa w stare gry jest przednia
No mi troszkę tego brakuje... pierwszą konsolę którą pamiętam to "Rambo", czyli wiadomo... Atari 2600.
Potem Pegasusy... trochę mnie Commodore i Amiga ominęły, a dzisiaj trochę bał bym się w to bawić bo to dla mnie generator kosztów przez niewiedzę. Bo jak czegoś nie znasz... a chcesz na siłę zdobyć to płacisz i się zastanawiasz czy wszustko jest co powinno być do grania etc...
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post