Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.12.2018, 20:30   #1
Partyzant
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 04.12.2018
Posty: 23
Partyzant w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PS3 FAT CECHK04 problem z gł‚oś›nym chł‚odzeniem.

Witam wszystkich forumowiczów, przejdę od razu do sedna.

Konsola w moich rękach od stycznia/lutego 2017, przeze mnie nie była traktowana opalarką ani tym podobnymi rzeczami, reballingu też nie robiłem, mam PS4 od dawna i nie bawiłbym się w to. Kupiłem używaną, od początku po zakupie wiatrak wchodził na "trzeci" bieg dość szybko, ale konsola nie łapała żadnych zawiech, nie pokazywała i nie pokazuje do dziś żadnych artefaktów, zaliczyła mi kilka sporadycznych zwiech tylko w sytuacji, kiedy grałem online i chciałem szybko odpowiedzieć komuś na wiadomość, zdarzało mi się też na slimie.

Niedawno zainstalowałem jej custom firmware, jakiś rebug 4.82, mam taką aplikację - fan control utility, po odpaleniu jej nawet nie da się zmienić trybu pracy wentylatora przez kilkanaście sekund - temp. na CPU w granicach 79-80*C, w tym samym czasie temp RSX wynosi 47*, max doszła do 60 kilku stopni po giercowaniu. Może być aż taka dysproporcja między temp. na obu procesorach ? Konsola od spodu jest zimna, od góry zimna, z otworów z tyłu wydostaje się letnie powietrze, jak mówiłem, nie zawiesza się.

Konsola ma jakiś czujnik temp. ? Da się to wymienić ? Wydaje mi się, że temp. na CPU mam zafałszowaną.

#Berion pozdrowienia od starego znajomego z konsola.pl o obciachowym nicku Pelle, goodfellas

Nie mogę edytować nazwy tematu, sorry./już jest OK/grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 04.12.2018 o godz. 21:32 Powód: Brak polskich znaków.
Partyzant jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online