Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.12.2018, 18:50   #7
Jolek
Guru
 
Avatar użytkownika Jolek
 
Data rejestracji: 02.09.2016
Posty: 1,164
Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Jolek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez A youkai of love Podgląd Wiadomości
Tak sobie ustawił autor, u niektórych sytuacja się wydaje dziwna bo autor uparcie twierdzi że dla SD X ma być FAT32 a użytkownik pisze, że tylko na exFAT śmiga. xD
A jak to wygląda z twojego doświadczenia?

Cytat:
Napisany przez A youkai of love Podgląd Wiadomości
Są 3 rodzaje aktualizacji dla PSIO, ARM, FPGA i MENU, w przypadku menu to tylko podmiana pliku na SD, w przypadku ARM i FPGA to flashowanie samego urządzenia, jak coś pójdzie nie tak to będzie bootloop w momencie inicjalizacji do MENU. (Wszystkie aktualizacje z poziomu konsoli z wgranymi plikami na SD.)
Czyli nawet awaria zasilania podczas aktualizacji PSIO nie uwali tego sprzętu?

Cytat:
Napisany przez A youkai of love Podgląd Wiadomości
Gry to co innego, do tej pory nie wiem, jak spatchować Spyro 3, wszyscy piszą, że obie wersje PAL i NTSC działają, ale jak spatchować to już nikt nie napisze.
A nie można się o to zapytać na "głównej" przez kolegę\tego co posiada pełne uprawnienia?

Cytat:
Napisany przez A youkai of love Podgląd Wiadomości
No i tu jest problem, admin i twórca PS-IO poinformowany przeze mnie, że moje ale przez kogoś to tylko 'niech ci odda konto'. Poza tym, nie widziałem, żeby ktokolwiek (kto ma konto na stronie głównej) pozostał bez wsparcia.
To ile macie tych PSIO?
Jak jeden masz tylko ty, to nie powinno być problemu.
__________________
Masz jakieś pytanie na temat konsol.
Zadaj je w dziale konsole.

Moja druga pasja:
Jolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post