Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.12.2018, 21:44   #127
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
A XBMC to nie homebrew? Przecież ma również manager plików to problem żaden (i wyświetla klucze ata gdzieś tam w ustawieniach). No chyba, że masz jakiś skin dla upośledzonych.
Niewątpliwie tak. Ja jednak swoje największe sukcesy w zdobywaniu konsol świętowałem będąc zagranicą. W tym samym okresie miałem mało czasu na wgryzanie się głębiej w tematykę modyfikacji i homebrew a nawet grania, a w tym i poznania Xboxa.
Obecnie jest z tymi tematami lepiej, (choć z dostępem do różnych konsol i gier za okazyjne ceny dużo gorzej ).

Jak zorganizuję sobie w końcu stałe miejsce w domu na konsole to będę właśnie szukał konkretnych informacji, co gdzie i jak robić instalować, choć najbardziej obawiam się o wygasłe linki itp. Czasami mi Berion coś jeszcze podpowiada, ale sami wiecie jak to z czasem teraz bywa... przez pół z połowy tak u mnie jak i u niego.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post