Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.12.2018, 20:45   #25
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jolek Podgląd Wiadomości
Zawsze można sugerować się datami (dlatego zawsze staram się je również dodawać).
Tylko raz był problem, że dana wersja została wydana dwa razy tego samego dnia.
Ponieważ błąd był powiedzmy "widoczny" doczekał się b. szybkiej naprawy.

Zazwyczaj nowsze wersje wychodzą jak coś zostanie dodane.

Jak coś miało być naprawione ale okazało się, że jednak nie, to wtedy są ponowne wydania.

Dopytam tak na marginesie. Jak dobrze rozumiem kwestie dla tego oprogramowania mają się głównie w kwestii połączenia sieciowo komputera i konsoli PS2. Ja jak dotąd korzystałem wyłącznie z HD Loadera i oprogramowania jakim jest WinHipp (nie miałem problemu z dostępnością do przejściówki czy PC z kablem IDE. Więc czyżbym powinien się tym bardziej zainteresować, jako lepsze i bardziej kompatybilne rozwiązanie? PS2 leży mi od półtorej roku i nie pamiętam dokładnie jakie alternatywy obecnie dają najlepsze rezultaty wczytywania i najmniej problematycznej obsługi. Korzystając z powyższego nie mogłem mieć pewności że wgrywając szereg gier na HDD to czy po miesiącu przerwy którakolwiek się uruchomi znów, co dla mnie stanowi i zagadkę i niespójność rozwiązania.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post