Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.12.2018, 21:40   #33
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Co do NA to mam 3 sztuki i wszystkie oryginały. Możliwe że za jakiś czas odstąpię dwie sztuki (muszę mieć troszkę więcej czasu). Dodatkowo mam do przerobienia kilka innych konsol i też muszę nadrobić zaległości bo co system to inne rozwiązanie.
Co do samego PS2 to tak jak piszecie i ja słyszałem że OPL ma największą kompatybilność. Więc jak najbardziej przetestuję. Jakiś czas temu musiałem zgrać kopie zapasowe na inny nośnik a ten dysk wyzerować bo mi się po jakiejś przerwie w graniu żaden tytuł nie chciał załadować, ale to może wina HDL-a ... nie wiem.
A tak na marginesie... jeśli mam dysk 300 GB wpięty przez NA to jak go sformatować by wgrać obrazy gier przez sieć? WinHipp formatował po swojemu i wgrywał po swojemu ... tu już przy innych, alternatywnych programach nie mam pojęcia co i jak. Pozdrawiam
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post