Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.12.2018, 08:45   #11
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dzisiaj o siódmej z minutami chciałem skręcić na lewy pas, bo stał na prawym autobus, a warwsiowiak na rejestracji WK (Ursus) w gaz i w klakson. Ja tylko migałem. Zrównał się i coś pyszczy. Otworzyłem okno i wydarłem się jak najgłośniej potrafię, a potwornie głośno potrafię, czego trąbisz kurvo? Strasznie szybko uciekł. Ja się jeszcze chwilę gotowałem, ale sobie pomyślałem, po co? Szkoda nerwów, żeby się napędzać, zło dobrem zwyciężaj, no i przez całą drogę do domu wpuszczałem wszystkich, którzy migali.

No dobra, pier...ę jak kaznodzieja. Zablokuj, olej i zapomnij.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post