Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.12.2018, 16:02   #6744
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
E, światło całe, to można jeździć, ja bym wziął kasę i nie naprawiał.

Jednak się obyć beze mnie nie mogą, pojechałem ubrany jak na zakupy, zmarzłem jak pies, dobrze, że chociaż komin na szyi miałem, bo bez tego, to by było marnie.

Jutro już z własnej woli pojadę ogarnąć temat, to już na pewno ostatni dzień, bo kierownik planu tak powiedział. Znaczy jutro czarowanie miejsc, a zdjęcia w dzień, zerwę się jak miejsca wyczaruję... albo rano jak zaparkuję ekipę... Seriale to ZUO!

Grzana Kadarka różowa z przyprawą do grzańca i odrobiną kropelków. Więcej tej przyprawy nie kupię, toż to sam cukier, lepiej samemu zagotować najpierw przyprawy.

ed hunter jest offline