Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.12.2018, 20:58   #131
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Meanthord Podgląd Wiadomości
Ja ostatnio "prawie" kupiłem pierwszego iXa i przygotowując się do tej zacnej czynności odświeżyłem sobie wszystkie najważniejsze strony o scenie tej konsoli. Jakby co, to mogę podać co i jak. Wbrew pozorom nie jest tak źle, cały czas coś tam wychodzi (a to nowa wersja emulatora PSX, a to kolejne CoinOPS-y itd.) - nie ma oczywiście szału i nie dzieje się to raz na tydzień, ani nawet na dwa , ale jakieś homebrew ciągle się tli.
Tak się zastanawiam czy czasami nie zrobić by jakiegoś wątku nowego w którym zaktualizowało by się przy okazji trochę linków i materiałów. Jeśli masz jakieś dobre tutoriale krok po kroku to może warto by też z tego zrobić coś dla potomnych. Ja myślę co nieco raportować w przystępnej formie jak już się zabiorę za przeróbkę. To dla czego w wielu miejscach scena umiera to właśnie poczucie zmagania się z czymś na zasadzie wiedzy tajemnej i konieczność przewalania setek stron, gdzie na każdej jest niemal to samo, a wyciąga się z każdej może z 5% nowych informacji ( a to już zniechęca). Tak mi się poniekąd wydaje...
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post