Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.12.2018, 14:23   #593
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chińska rozmiarówka minus 3 numery, jak na mnie europejskie 3XL jest w sam raz, jak chcę luźno, to 4XL, to do chińskiego dodać 3 i też może nie być za dobrze.

Dobra jest amerykańska rozmiarówka, mam jeszcze bardzo już zniszczoną koszulkę z amerykańskiej firmy prowadzonej przez Murzynów i głównie dla nich szyjącej, bawełna świetna i gruba, 4 XL takie, że jak ostatnio założyłem tę koszulkę ze względu na jej grubość, to wystawała spod długiej kurtki, dopóki w gacie jej nie wpuściłem.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 27.12.2018 o godz. 14:28
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post