Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.12.2018, 13:49   #5
Y2J
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Y2J
 
Data rejestracji: 31.01.2013
Posty: 155
Y2J zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dziękuje za odpowiedzi

Cytat:
Napisany przez A youkai of love Podgląd Wiadomości
Skontaktuj się z chatem $onego
Czy jest jakiś konkretny adres do tego chatu? Chodzi o wersje zagraniczną czy też istnieje polski odpowiednik? Proszę o jakiś link jeśli to możliwe.

Pamiętam, że w zeszłym roku kiedy Sony blokowało mi niesłusznie konto PSN, pisałem pod ten adres

pomoc@pl.playstation.com

Pomoc była w miarę sprawna, na pewno nie zaszkodzi napisać również i tutaj.

Cytat:
Napisany przez Jolek Podgląd Wiadomości
Możliwe, że to nic nie da ale sprawdzałeś może, trójkąt -> Sprawdź dostępność aktualizacji.
Tak jest. Wersja 1.00, ale komunikat mówi, że zainstalowana wersja jest aktualna.

Cytat:
Napisany przez Jolek Podgląd Wiadomości
Zainstalowałeś\ściągnąłeś wszystkie dodatki jakie były w tym pakiecie do pobrania?
W sensie w tym pakiecie za którego zapłaciłeś, nie za dodatkowo płatne "badziewia".
W pakiecie znajdują się jedynie dwa pliki - Assassin's Creed (nie interesuje mnie) i Assassin's Creed II. Zero dodatków.

Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
Sony musi przepakować grę. Ktoś pewnie spieprzył nazwę w PARAM.SFO... Oczywiście i tak oleją, a Ty tego nie zmienisz na gołej konsoli.
Czyli nie ma sensu gdziekolwiek tego zgłaszać?

Najbardziej zastanawia mnie to, że w sieci nie ma na ten temat ani słowa, poza jednym wspomnianym tematem. A wydawałoby się, że jest to jedna z najpopularniejszych gier na PS3 i jeśli problem powtarzałby się to na pewno pisałoby się o tym więcej.

Ostatnia opcja jaka przyszła mi do głowy w akcie desperacji, to taka, że może po doinstalowaniu tych bonusowych DLC w postaci chapterów 12 + 13, w pliku coś 'zaskoczy'.. to jedyna forma ingerencji jaką jestem w stanie wykonać.

Dlatego kupiłem dodatkowo Assassin's Creed II 'Complete Pack'. Plik instalacyjny samej gry jest niestety dokładnie ten sam. Pozostaje sprawdzić czy doinstalowanie wspomnianych chapterów cokolwiek zmieni. Nie wiem tylko czy dorzucić je zaraz po instalacji gry czy dopiero po pierwszym uruchomieniu, kiedy tytuł zdąży już zmienić się na 'LAUNCHER'.
Y2J jest offline   Odpowiedz cytując ten post