Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.12.2018, 21:51   #6883
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Gdzieś kiedyś czytałem, że uzależnienie od nikotyny może być równie mocne jak od heroiny. Przez całe lata, ponad 20, paliłem, nie paliłem, nie było większego problemu, chociaż po okresach niepalenia, wracałem do palenia. Teraz nie palę i trochę palę, nagle przestaję i nic 2 tygodnie, a nagle chęć, chcica, gorsza jak na soczystą cipkę, masakra!

Ale mija, jak heroiniści mają tak samo, to poczekać.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 31.12.2018 o godz. 22:01
ed hunter jest offline