Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.01.2019, 22:08   #10
Y2J
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Y2J
 
Data rejestracji: 31.01.2013
Posty: 155
Y2J zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez MajsterPopsuj Podgląd Wiadomości
To może inaczej: pobierz tę grę na PC (musisz znaleźć link bezpośredni do paczki), wypakuj z PKG za pomocą pkgview v1.3 plik PARAM.SFO. Otwórz go choćby hex edytorem i zobacz jak się przedstawia. Jeśli faktycznie jako LAUNCHER to nic z tym nie zrobisz, jeśli jednak jest tam normalny tytuł to masz bardzo dziwną anomalię konsoli bo odbudowanie bazy danych między innymi polega na tym, że odczytuje jeszcze raz informacje ze wszystkich SFO (gier, save'ów i trofeów), od nowa je doń wpisując.
Też pomyślałem, że może to wina konsoli, ale zainstalowałem grę na mojej starszej PS3 Slim i ta sama sytuacja.

Centrum Pomocy PlayStation poradziło, żeby kontaktować się z support'em Ubisoftu - utworzyłem więc konto i wysłałem zgłoszenie, czekam na odpowiedź.

Jako ciekawostkę dorzucam jedyny temat dotyczący tego problemu jaki znalazłem

https://forums.ubi.com/showthread.ph...blem-to-solved!

Gość z Polski, do tego wspomina, że nie tylko on ma ten problem. Temat z 2013 roku, a odpowiedzi zero.

Przy okazji pokażę Wam jak pięknie zdobi to moją kolekcję (zrobiłem te zdjęcia do zgłoszenia do Ubisoftu).

PS3 - zmiana nazwy gry w XMB (problem z Assassin's Creed II)-aciix1.jpg


PS3 - zmiana nazwy gry w XMB (problem z Assassin's Creed II)-aciix2.jpg

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Tu jest odpowiedz CFW
Też o tym pomyślałem. Ale to się nie uda, pierwsza sprawa, że to PS3 Super Slim, do tego na najnowszej aktualizacji, a druga rzecz, że na PS4 nadal jechałbym na legalu i po prostu za duże ryzyko. Z resztą nie oszukujmy się - ledwo poskładałem sobie HDD do PS2 parę lat temu i to z Waszą pomocą, tutaj nie dałbym już rady.

To jest dopiero paradoks, że człowiek chce legalnie, a jeszcze walą kłody pod nogi
Y2J jest offline   Odpowiedz cytując ten post