Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.01.2019, 23:21   #12
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nasz region to 16, możliwe że bałwan, który się tym zajmował, nie zmienił placeholdera, a w innych językach jest ok i dlatego nikt nie marudzi (ja sam używam angielskiego bo na PS3 niektóre gry same przestawiały na polski, co na PS4 jest już obligatoryjne, a w grze oczywiście wyboru brak...). Zmień język XMB na angielski jak możesz i powiedz czy wtedy wyświetla się ok. Tak czy siak wymagałoby to patcha, a patch kosztuje więc nie naprawią...

Sprawdziłbym to dla Ciebie, ale nie mam ochoty pół dnia pobierać 8GiB+, więc wybacz.

Co nie dałbyś rady!? Potrzymajcie mu piwo; jedziesz! A nie, nie jedziesz, bo Twoja jest niehakowalna.

Mógłbyś też podać identyfikator gry (niepotrzebny jest cały CommID, tylko skrócony np. NPEB-12345). Kiedyś po zakupie przysyłali na maila, ale może już tak nie robią bo na PS4 jak coś kupię to tylko tytuł i za ile.



PS: Ja mam do sprzedania CECHL04 z OFW 3.55. W pudełku, elegancko, z kluczami, niezbanowana, 10tys godzin przepracowała, nigdy nie otwierana. Bez kont i gier, czysta. Tak jakby ktoś coś.

Ostatnio zmieniany przez MajsterPopsuj : 01.01.2019 o godz. 23:30
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post