Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.01.2019, 18:38   #12
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Boger Podgląd Wiadomości
Czy ktoś jest w stanie konkretnie powiedzieć jakie zaawansowane funkcje ma S09XLT w porównaniu do 209EBK i czy warto za nie dopłacić ~50 zł? Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych konkretów - wszyscy tylko piszą o "zaawansowanych funkcjach". Panel nie robi mi różnicy bo obudowę mam z przednim zamykanym frontem więc i tak nie będę go widział.
Spójrz na screen (ostatnie na stronie ) w programie Pioneer BD Drive Utility dla BDR-211M /S11J -podobnie to wygląda dla BDR-209 /S09


Pioneer BDR-211M
https://www.cdrinfo.pl/artykuly/arty...ay/strona1.php

Pioneer BDR-S11J-X
https://www.cdrinfo.pl/artykuly/arty...ay/strona3.php
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post