Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.01.2019, 14:00   #65
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Ja dodam że jednak LG zwłaszcza modele hardware SVC: NS50/NS51/NS55/NS58 są dosyć mocno awaryjne i mało trwałe ... Poprzednie konstrukcje BluRay HLDS były dużo lepiej wykonane i z dużo lepszych podzespołów..
Czy do użytku domowego = średnio 10-20 płyt rocznie ma to większe znaczenie?

Aktualnie rozpatruję dwa warianty:
- 209ebk + czekać i upolować po taniości jakiś napęd do testów (co może nie być łatwe)
- 16NS55 + crossflash na WH16NS58 w celu odblokowania możliwości testowania

Nie wiem co oznacza ta mocna awaryjność - tak jak napisałem podejrzewam, że średnio nie przekroczę 20 płyt/rok.

Dodatkowo pytanie - dużo grzebałem po forum i powiedzcie proszę dlaczego tak mało osób mówi o możliwości crossflash nowego LG do testów tylko poleca używki LiteOn 112/212/312, w wysokich cenach i bez gwarancji? Czy LiteOn testuje tak dobrze lub LG testuje tak źle? Gdzieś są jakieś porównania testów jakości np. 112 vs. WH16NS58?


Aktualne jest jeszcze poniższe pytanie - będę wdzięczny za informację - wiem, że to bardzo ogólna wiedza, jednak na forum cdrinfo łatwiej znaleźć szczegóły techniczne niż ogólniki

Cytat:
Napisany przez Boger Podgląd Wiadomości
Cały czas wydawało mi się, że 209EBK i BH16NS55 nie obsługują płyt XL, które działają dopiero na najnowszych modelach UltraHD. Tymczasem doczytałem, że płyty XL na 209EBK jak najbardziej działają więc pytanie - co wnosi model 211? Czy tylko obsługę filmów UHD (HDR, itp)? Mam osobny odtwarzacz BR UHD (xbox one s) podpięty do tv 4k więc nie potrzebuję takiego czytnika w PC. Czy w związku z tym jest jakikolwiek argument za takim napędem?
__________________


Ostatnio zmieniany przez Boger : 03.01.2019 o godz. 14:07
Boger jest offline   Odpowiedz cytując ten post