Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.01.2019, 15:24   #66
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Boger Podgląd Wiadomości
Czy do użytku domowego = średnio 10-20 płyt rocznie ma to większe znaczenie?

Aktualnie rozpatruję dwa warianty:
- 209ebk + czekać i upolować po taniości jakiś napęd do testów (co może nie być łatwe)
- 16NS55 + crossflash na WH16NS58 w celu odblokowania możliwości testowania

Nie wiem co oznacza ta mocna awaryjność - tak jak napisałem podejrzewam, że średnio nie przekroczę 20 płyt/rok.

Dodatkowo pytanie - dużo grzebałem po forum i powiedzcie proszę dlaczego tak mało osób mówi o możliwości crossflash nowego LG do testów tylko poleca używki LiteOn 112/212/312, w wysokich cenach i bez gwarancji? Czy LiteOn testuje tak dobrze lub LG testuje tak źle? Gdzieś są jakieś porównania testów jakości np. 112 vs. WH16NS58?


Aktualne jest jeszcze poniższe pytanie - będę wdzięczny za informację - wiem, że to bardzo ogólna wiedza, jednak na forum cdrinfo łatwiej znaleźć szczegóły techniczne niż ogólniki
Trudno powiedzieć ..jest bardzo dużo reklamacji na ten hardware -- często uszkodzeniu ulega sekcja zasilania , płyta główna , mechanika , laser od Bluray ..
W środku widać naprawdę duże oszczędności w stosunku do poprzednich konstrukcji LG ..

Na pewno Pioneer solidniejsza konstrukcja i po ludzku zaprojektowana i wykonana..

Również u mnie jest zauważalna różnica w nagrywaniu i formatowaniu BD-RE ... zdecydowanie Pioneer lepiej sobie radzi zwłaszcza w BD-RE DL i BD-RE TL

Tak naprawdę dopiero nie dawno udało się opracować crossflash do LG WH16NS58 stąd nie ma za wiele testów czy porównań ...
W VinPower LG WH16NS58 nie ma testu jitter ...

Pioneer BDR-211EBK to konstrukcyjnie napęd UHD więc jak masz już player UHD .... Tu masz tylko przystosowany hardware do możliwości odtwarzania na komputerze lub z komputera z napędu nośników UHD \4 K
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post