Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.01.2019, 16:28   #200
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Boger Podgląd Wiadomości
Cześć,

Jakie płyty obecnie warto kupić do domowego archiwum zdjęć/filmów?

Kilka stron wstecz widziałem, że czary2mary polecał HP BD-R - czy to nadal aktualne? Płytki z TEJ aukcji będą ok? Na jakim są one podkładzie?
Dodatkowo cały czas przewija się Panasonic - jako pewny ale stosunkowo drogi (cena x2) wybór oraz Verbatimy. Póki co zamówiłem coś takiego. Czy one będą na CMCMAGBA5? Warto odbierać czy kupić coś innego?

Generalnie szukam czegoś:
- w miarę pewnego BD-R SL - około 3 zł (Verbatimy z powyższych linków?)
- BD-R SL - około 6 zł (rozumiem, że wtedy Panasonic - czy takie) będą ok?
- BD-R DL - np. na kopie filmów BD lub wrzucenie na BD filmów z gopro - do odczytu przez Xbox One S (coś przyzwoitego bardziej z ciekawości na testy - fajnie jakby były ok, ale nawet jeśli by padły to tragedii wielkiej nie będzie - backup na NAS z RAID)

Ostatnio płytami bawiłem się 10 lat temu i jestem trochę zagubiony - piszecie o BD-R ale są różne DataLife, printable/zwykłe - nie wiem, które są ok, a które lepiej z daleka omijać.


HP BD-R 25GB -- MID : CMCMAGBA5 - dobra relacja jakość cena ..

Panasonic BD-R 25GB ... wszystkie mają MID : MEIRA1

BD-R DL ..zdecydowanie najlepsze z tłoczni Panasonic z MID : MEIxxx
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post