Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.01.2019, 22:46   #18
Y2J
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Y2J
 
Data rejestracji: 31.01.2013
Posty: 155
Y2J zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez szczuru Podgląd Wiadomości
Skoro to wina PARAM.SFO (a raczej osoby, która go przygotowywała), że w Polskim tytule jest Launcher - to bym nadal spróbował cisnąć support Ubi - dla zasady
Dlatego nie odwołałem zgłoszenia, odpowiedzi na razie brak Mogli by mi chociaż zwrócić za ten drugi kupiony cyfrowo egzemplarz. Nawet się nie łudzę

Cytat:
Napisany przez damian1994 Podgląd Wiadomości
Z drugiej strony, dokładnie rozumiem Twój ból. Mnie dla odmiany zirytował brak opcji posortowania zawartości według nazwy. CFW też tego nie ma. I trzeba instalować gry zaczynając od ostatniej.
Dlatego wcześniej rozpisałem sobie całą kolekcję według dat. Jest to rzeczywiście bardzo lipne w porównaniu z PS4, gdzie po utworzeniu folderu sami ustalamy sobie dowolnie kolejność gier.

@Berion:

Ale jednak, sądząc po wrzuconym wcześniej temacie, problem był już obecny w 2013 roku, a wtedy mieliśmy jeszcze starszy firmware. Jeżeli ma to w ogóle jakiekolwiek znaczenie.

Tytył zmienia się na właściwy po zmianie języka, tak samo jak np. "South Park: Kijek Prawdy" zmienia się na "South Park: The Stick of Truth", a "Podróż" na "Journey".

W każdym razie, problem rozwiązany więc nie wnikam
Y2J jest offline   Odpowiedz cytując ten post