Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.01.2019, 17:31   #5
4x4Offroad
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 25.08.2017
Posty: 12
4x4Offroad zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Coś chyba nie zrozumieliśmy się dobrze. Ten DAC pracuje jak zewnętrzna karta dźwiękowa i magnetofon DAT miałem do tej karty podpięty bezpośrednio przez toslink a nie przez analogowe rca. Zatem nie mamy tu do czynienia z torem cyfra do analogu tylko cyfra na cyfrę. Sygnał wysyłany jest do karty przez port USB to raczej nie jest analogowa droga. Ten DAC ma owszem wyjścia zwykłe słuchawkowe oraz analogowe RCA lecz ja z nich nie korzystam wcale. Dla mnie różnica przy zgrywaniu za pomocą tej karty jest widoczna, kasetę DAT można dalej kopiować po torze cyfrowym na kolejny magnetofon DAT czy nagrywarkę stacjonarną audio CD oczywiście przez coaxial lub toslink. Niestety zbyt późno się tym tematem zainteresowałem i 3/4 kaset które posiadam nie dają się dalej w taki sposób przegrywać.

Ponawiam jeszcze pytanie odnośnie przegrywania płyt koncertowych w których to tracki są połączone. Jak zrobić czy przy pomocy jakiej funkcji w foobarze żeby magnetofon DAT używając funkcji AUTO ID zachowywał pełną zgodność podziału tracków na taśmie ?

Ostatnio zmieniany przez 4x4Offroad : 05.01.2019 o godz. 17:44
4x4Offroad jest offline   Odpowiedz cytując ten post