Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.01.2019, 23:15   #20
Y2J
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Y2J
 
Data rejestracji: 31.01.2013
Posty: 155
Y2J zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak jeszcze nawiązując do wspomnianego przejścia na cyfrę.

Na dysku w PS4 mam zainstalowanych 11 gier (z czego jedna cyfrowa). Nigdy niczego nie odinstalowywałem.

Moje pytanie brzmi - czy jeśli chce zamienić gry na wersje cyfrowe, powinienem najpierw wszystko odinstalować?

Mam tu na myśli kwestie fragmentacji, czy lepiej dla konsoli będzie jeśli wszystkie gry będą instalowane 'na czysto', obok siebie, czy też w PS4 działa to inaczej i nie ma to znaczenia?

Gdzieś czytałem, że np. w przypadku podłączenia dysku zewnętrznego, możemy nawet przenieść na niego daną aplikację (grę), czyli sugerowałoby to, że mamy tu do czynienia z innym rodzajem instalacji niż w PS3.

Nie ukrywam, że znacznie wygodniejszym rozwiązaniem byłoby podmienianie gier na cyfrowe stopniowo, po jednej raz na jakiś czas (gdybym chciał zainstalować od nowa wszystkie po kolei, byłby to jednak zbyt duży wydatek, jak i również zbyt czasochłonna operacja). Pytanie tylko co na to dysk w PS4.

Czy ma to jakieś znaczenie czy też może jednak lepiej najpierw wszystko usunąć i instalować gry 'na czysto', jedna po drugiej?
Y2J jest offline   Odpowiedz cytując ten post