Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2019, 11:17   #25
MajsterPopsuj
Odmrożony leniwiec
 
Avatar użytkownika MajsterPopsuj
 
Data rejestracji: 02.03.2018
Lokalizacja: Ceres
Posty: 474
MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>MajsterPopsuj niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Osobiście. Inaczej nie napisałbym, że tak jest tylko że tak mi się wydaje... Tak jest także w przypadku większości wersji "demo". Tak nie będzie, jeśli w sklepie wersja będzie nowsza niż ta co na płycie, ale to nadal jest bezobsługowe, konsola zapyta co zrobić i w najgorszym razie sama zastąpi paczki ze swoich internetów. Nie trzeba niczego odinstalowywać, to są jakieś lamerskie voodoo, których zresztą pełno w różnych poradnikach i przemyśleniach po jednym głębszym na YT, ludzi którzy mają zerowe pojęcie o IT i jeszcze mniejsze o środowisku danej konsoli. Wszystko co kiedykolwiek piszę, jest precyzyjne, a przynajmniej w moim mniemaniu jest, więc niepotrzebnie wątpisz (przepisując poradniki, znalazłem w nich trochę błędów, więc niestety również nie nieomylny ;]). Jeśli napisałem, że czarne jest czarne to znaczy, że jest czarne, a nie mocno ciemnoszare. Większość ludzi odbiera to jako autorytaryzm i/lub arogancję, a ja staram się opisywać stan faktyczny rzeczywistości, nawet wbrew myśleniu życzeniowemu, dla których (szczególnie to zauważam u kobiet) rzeczywistość jest z jakiegoś niezrozumiałego powodu całkowicie subiektywna (ofiarami są pojęcia: fakty, prawda etc. a nawet dobre stosunki). Waść żeś mnie ukuł niechcący w drażliwy punkt, więc się nadmiernie opróżniłem pseudointelektualnie.

Ostatnio zmieniany przez MajsterPopsuj : 06.01.2019 o godz. 11:34
MajsterPopsuj jest offline   Odpowiedz cytując ten post